Wysoki standard użytych materiałów

W naszej inwestycji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, aby zapewnić Ci nie tylko niezrównaną estetykę, ale i unikatową funkcjonalność i trwałość.

Ekologiczne mieszkania "bez smogu" dzięki wentylacji z rekuperacją

Szczególnie ważne jest dla nas bezpieczeństwo oraz zdrowie Twoje i Twoich najbliższych. Dlatego zastosowaliśmy innowacyjne rozwiązania wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Specjalne filtry montowane w każdym mieszkaniu eliminują zanieczyszczenie powietrza związane ze smogiem.

Nowoczesne okna: duże przeszklenia i innowacyjny system przesuwu

Duże przeszklenia nadają wyjątkowego charakteru budynkowi. Jednocześnie zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczeń, tworząc wrażenie przestronności i ekskluzywności wnętrz, podkreślonej specjalnym systemem przesuwu.

Komfortowe i przestronne tarasy

Ciesz się dodatkową przestrzenią do relaksu. Przestronne tarasy pozwolą Ci odpocząć w wyjątkowej scenerii zielonej części Krakowa.

Prestiżowa lokalizacja Zwierzyniec*

Zwierzyniec to spokojna, zielona dzielnica Krakowa. Enklawa Morelowa to doskonałe miejsce, w którym Twoje życie nabierze pełnego wymiaru. Położona jest w otoczeniu drzew i terenów rekreacyjnych, blisko historycznego centrum Krakowa, jednocześnie zapewniając doskonałe połączenie z obwodnicą miasta, co umożliwia aktywny wypoczynek zarówno w mieście jak i poza jego granicami.

* wg rankingu OTO DOM 2017 nr 1 pod względem zieleni, czystości i sąsiedztwa w Krakowie

Nawet dwa miejsca parkingowe dla każdego mieszkania

Wiemy, że dzisiaj dwa samochody często są standardem w Rodzinie. Dlatego jeśli i Ty potrzebujesz dwa miejsca parkingowe w podziemnym garażu – to nie ma problemu!